Magazyny Huawei oraz falowniki Huawei w najlepszych cenach na rynku!

Poniżej zamieszczamy aktualny cennik produktów dla instalatorów:
Magazyny Energii Huawei:
 
Falowniki Huawei:

Skontaktuj się z naszym handlowcem
Adrian Golonka 
Specjalista ds. Sprzedaży
tel: +48 787 578 127
email: a.golonka@gvolt.pl

Wypełnij formularz, aby dostać oferty na falowniki i moduły fotowoltaiczne innych producentów.

Inteligentny system magazynowania energii

Twój niezawodny powerbank

Systemy magazynowania energii przechowują wygenerowany przez fotowoltaikę prąd, który można bez większych strat wykorzystać w nocy lub w deszczowy dzień.

Powerbank Luna2000

Huawei oferuje najnowsze inteligentne rozwiązania fotowoltaiczne, wykorzystując ponad 30-letnie doświadczenie w cyfrowej technologii informacyjnej. Integrując sztuczną inteligencję i chmurę, Huawei dodatkowo łączy wiele najnowszych technologii ICT z fotowoltaiką w celu optymalnego generowania energii, dzięki czemu instalacja fotowoltaiczna jest wysoce wydajna, bezpieczna i niezawodna dzięki inteligentnym możliwością obsługi i utrzymania oraz wsparcia sieci, a także stanowi podstawę do tego, aby energia słoneczna stała się głównym źródłem energii. 

Dla użytkowników energii słonecznej Huawei wprowadził zaawansowane rozwiązanie dla klientów instytucjonalnych i mieszkaniowych w oparciu o koncepcję „Optymalnego kosztu energii elektrycznej i aktywnego bezpieczeństwa”. Poprawiając wykorzystanie energii słonecznej, Huawei pomógł zasilić miliony mieszkańców i setki branż na całym świecie.

Huawei prezentuje jeden z najbardziej oczekiwanych produktów na rynku fotowoltaicznym. Jest nim nowa modułowa bateria litowa Huawei LUNA2000-5/10/15-S0. Ta wysokonapięciowa bateria będzie kompatybilna z szeroką gamą inwerterów samowystarczalnych na rynku, ale szczególnie interesujące jest jej użycie wraz z nowymi jednofazowymi inwerterami Huawei SUN2000 2-6KTL-L1 oraz falownikami trójfazowymi Huawei – SUN2000-3-10KTL-M1. Ta nowa bateria Huawei pozwoli na równoległe połączenie do 30 kWh dzięki modułowej konstrukcji 5 kWh w różnych modelach 5, 10 i 15 kWh.

 • Modułowa konstrukcja – Modele 5, 10 i 15 kWh z możliwością łączenia równoległego do 30 kWh. 
 • 10 lat gwarancji 
 • Kompatybilność z jednofazowymi falownikami Huawei SUN2000 KTL-L1 oraz trójfazowymi falownikami hybrydowymi Huawei SUN2000 KTL-M0 i KTL-M1
 • Więcej energii użytkowej – 100% głębokość rozładowania
 • Optymalizacja energii na poziomie pakietu 
 • Elastyczna inwestycja – Modułowa konstrukcja 5 kWh, skalowalna od 5 do 30 kWh
 • Bezpieczne i niezawodne – ogniwa litowo-żelazowo-fosforanowe (LFP) 
 • Łatwa instalacja – 12 kg moduł zasilania – 50 kg moduł baterii
 • Szybkie uruchomienie – Nowy akumulator LUNA2000 oraz nowa generacja falowników i optymalizatorów Huawei są automatycznie wykrywane przez aplikację Huawei Solar, umożliwiając proste i szybkie uruchomienie.

Nowa bateria LUNA2000 od Huawei ma moduły o pojemności 5 kWh. Maksymalnie 3 moduły mogą być ułożone w stos, aby uzyskać pojemność 15 kWh, chociaż 2 wieże mogą być połączone równolegle, aby zapewnić 30 kWh pojemności. Dla przykładu, jeśli policzymy falownik 5kW i baterię 5kWh, możemy uzyskać łącznie 10kW z naszej instalacji. Jest to możliwe dzięki technologii 2x POWER Battery Ready nowych jednofazowych falowników hybrydowych Huawei SUN2000-5KTL-L1.

Od teraz w super cenach:

Huawei LUNA Battery Extensions 5 kWh PROMO –  € 1 899,99 ( od 1 szt. )

Huawei Luna BMS –  € 789,90 ( od 1 szt. )

Falowniki Smart PV

Inteligentne falowniki Huawei chronią twój dom, dając poczucie bezpieczeństwa, kontroli i jakości pracy instalacji
Falownik Huawei

Falowniki z serii SUN2000 to flagowa linia produktów firmy HUAWEI w dziedzinie falowników. Charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością i efektywnością, co przyczyniło się do ich ugruntowanej pozycji na rynku.

Falowniki z serii SUN2000 zostały zaprojektowane z myślą o różnych zastosowaniach w systemach fotowoltaicznych. Oferują one szeroki zakres mocy, dostosowany do różnych skal projektów od małych instalacji domowych po duże komercyjne farmy fotowoltaiczne.

Te falowniki wykorzystują zaawansowane technologie, takie jak trójfazowe przekształtniki, aby konwertować energię elektryczną zmienną częstotliwości na energię o stałej częstotliwości. Dodatkowo, są wyposażone w zaawansowane funkcje zarządzania mocą, monitorowania i diagnostyki, umożliwiające optymalne wykorzystanie energii słonecznej.

Falowniki z serii SUN2000 cechują się również nowoczesnym i estetycznym designem, który zapewnia łatwą instalację i obsługę. Są one również wyposażone w różne zabezpieczenia, takie jak ochrona przed przepięciami, przegrzaniem czy przeciążeniem, gwarantując bezpieczne i niezawodne działanie systemu fotowoltaicznego.

Dzięki swoim zaletom, falowniki z serii SUN2000 cieszą się dużym uznaniem w branży fotowoltaicznej. Są one wybierane zarówno przez profesjonalnych instalatorów, jak i przez właścicieli domów czy firm, poszukujących wysokiej jakości rozwiązań do przetwarzania energii słonecznej na elektryczność.

Warto podkreślić, że HUAWEI jako producent falowników z serii SUN2000 oferuje również wsparcie techniczne i serwisowe, co przekłada się na pełne zadowolenie klientów i długotrwałą wydajność systemów fotowoltaicznych.

 • AFCI wspierane przez SI dla zapewnienia bezpieczeństwa instalacji PV
 • Zdalne monitorowanie instalacji dzięki inteligentnym rozwiązaniom w chmurze
 • Elastyczna optymalizacja dla lepszego wykorzystania powierzchni dachu
 • PID Recovery – funkcja przedłużająca trwałość modułów PV
 • Wysoka sprawność i 99.5% niezawodnej pracy zweryfikowane przez TUV
PolandGermanFrenchEnglishCzech

Account details will be confirmed via email.