Fotowoltaika

Przeczytaj nasze najnowsze wiadomości. Porady, nowości i ciekawostki ze świata odnawialnych źródeł energii.

G-Volt Global Solar Energy

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się hurtowni w sektorze odnawialnych źródeł energii!

Każdego dnia dostarczamy komponenty do instalatorów oraz hurtowni z branży OZE na teranie całej Unii Europejskiej. Zostań naszym partnerem i wspierajmy się we wspólnym budowaniu ekologicznej przyszłości.

MODUŁY FOTOWOLTAICZNE
HYUNDAI

Panele fotowoltaiczne Hyundai to wysokiej jakości produkt marki Hyundai Energy Solutions, jednego z głównych podmiotów potężnej i cenionej na świecie firmy Hyundai Heavy Industries, założonej w 1972 roku. W naszej hurtowni oferujemy nowoczesne panele fotowoltaiczne Hyundai, wyróżniające się m.in. ponadprzeciętną odpornością na warunki atmosferyczne i korozję oraz 20-letnią gwarancją producenta.

MODUŁY FOTOWOLTAICZNE
JA SOLAR

JA Solar Holdings Co. Ltd. jest wiodącym światowym producentem wysokiej jakości produktów fotowoltaicznych z siedzibą w Szanghaju w Chinach. Od 2010 roku firma ta jest wiodącym producentem ogniw na świecie i ugruntowała swoją pozycję jako dostawca modułów tzw. Poziomu 1 (ang: Tier 1).

MODUŁY FOTOWOLTAICZNE
TRINA SOLAR

Oparte na wiodącej technologii wieloprzewodowej Trina Solar, panele Vertex wykorzystują 210-milimetrowy ogniw krzemowy, nieniszczące cięcie i technologie połączeń o wysokiej gęstości, które razem pozwalają osiągnąć moc wyjściową 670 W i wydajność modułu 21,6%. Dzięki niskiemu napięciu i wyższej mocy wyjściowej, nowa seria Vertex odblokowuje ogromny potencjał dalszego zmniejszania bilansu kosztów systemu.

MODUŁY FOTOWOLTAICZNE
LONGI SOLAR

Longi Solar to jeden z liderów produkcji paneli fotowoltaicznych na świecie. Firma zaczynała od produkcji wafli krzemowych, które do dzisiaj sprzedaje innym producentom PV, a od 2017 r pod nazwą Longi Solar zdecydowała się na produkcję kompletnych baterii PV. Połączenie tych dwóch sektorów działania powoduje, że Longi Solar to firma niezależna, produkująca panele od A do Z. Do tego z ogromnymi możliwościami produkcyjnymi. W panelach stosowane są najnowocześniejsze rozwiązania i technologie spotykane na rynku: ogniwa PERC, technologia half cut, technologia overlap

FALOWNIKI SOLAREDGE

Falowniki fotowoltaiczne używane były głównie do przekształcania energii pozyskanej ze słońca w użyteczną energię elektryczną w domach, firmach i sieci. Ich rola ograniczała się do zarządzania wytwarzaniem energii przez poszczególne systemy fotowoltaiczne. Jednak firma SolarEdge dostrzegła potencjał, jaki mają falowniki w inteligentnym zarządzaniu energią, pomagając jednocześnie światu zdekarbonizować produkcję energii. Dążąc do poprawy sposobu, w jaki produkujemy i zużywamy energię, SolarEdge przewodzi wysiłkom na rzecz przekształcenia falownika fotowoltaicznego w inteligentne urządzenie do zarządzania energią.

FALOWNIKI SMA

Inwerter solarny to niezwykle istotny element każdej instalacji fotowoltaicznej. Przetwarza bowiem prąd stały na przemienny. Falownik zamienia energię z paneli fotowoltaicznych na taką, którą można wykorzystywać w domu czy przedsiębiorstwie. Jednym z liderów w branży przetwornic PV jest firma SMA. Inwertery solarne tego producenta wyróżniają się wysoką wydajnością, wytrzymałością oraz łatwym montażem i obsługą. SMA oferuje inwertery do paneli fotowoltaicznych transformatorowe i beztransformatorowe.

FALOWNIKI FRONIUS

Dzięki klasom mocy od 3,0 do 20,0 kW, trójfazowy beztransformatorowy falownik Fronius Symo jest idealnym urządzeniem do zastosowania w instalacji o każdej wielkości. Dzięki konstrukcji SuperFlex Design urządzenie Fronius Symo optymalnie nadaje się do dachów zakrzywionych lub dachów o zróżnicowanej budowie. Standardowe połączenie z siecią Internet za pośrednictwem interfejsu WLAN lub Ethernet oraz możliwość łatwej integracji komponentów innych firm czyni z urządzenia Fronius Symo jeden z najbardziej „komunikatywnych” falowników dostępnych na rynku. Dodatkowo złącze licznika umożliwia dynamiczne zarządzanie zasilaniem i przejrzystą wizualizację zużycia.

FALOWNIKI HUAWEI

Falownik Huawei to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, sprawność w działaniu i niezawodność, a także szeroka gama urządzeń, spośród których możemy wybrać odpowiednie dla naszej instalacji fotowoltaicznej. Różnorodność falowników Huawei sprawia, że możemy dopasowywać je zarówno do rozmaitych rozmiarów instalacji PV, co powoduje, że oferta tego producenta jest dosyć uniwersalna.

FALOWNIKI FOXESS

FoxESS Co., Ltd to producent falowników fotowoltaicznych i magazynów energii, należący do światowego potentata z listy Global Fortune 500 – Tsingshan Group, koncentrującej się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów do zastosowań w branży OZE. W Polsce marka dostępna jest od stycznia 2021 r. za pośrednictwem spółki FoxESS Polska Sp. z o.o. Dzięki niej na rodzimym rynku pojawiły się nowoczesne falowniki, gotowe do rozbudowy o magazyny energii.

FALOWNIKI KOSTAL

Wiele możliwości dostępnych przy użyciu zaledwie kilku komponentów: Falowniki KOSTAL mogą być stosowane w sposób elastyczny i nadają się do każdego systemu PV. Systemy fotowoltaiczne, które są indywidualnie dopasowane do potrzeb. Wielokrotnie wyróżniane za swoją wydajność, wszystkie falowniki odznaczają się jakością, której oczekujesz od firmy KOSTAL, niezależnie od tego czy jest to falownik solarny, hybrydowy czy akumulatorowy. Dla systemów PV, które posiadają wszystko, co potrzebne do efektywnego wytwarzania energii. Indywidualne moce od 1,5 do 36 kW: idealne rozwiązanie do zastosowania w domach prywatnych i firmach.

FALOWNIKI GOODWE

goodwe-magazyny-energii
GoodWe jest wiodącą i strategicznie myślącą firmą, która koncentruje się na projektowaniu i produkcji falowników fotowoltaicznych oraz rozwiązań związanych z zasobnikami energii. W 2018 roku firma sprzedawała średnio 30 000 urządzeń miesięcznie. W ponad 100 krajach zainstalowano na dachach domów, w instalacjach komercyjnych i systemach magazynowania energii falowniki GoodWe o łącznej mocy 12 GW. Od 2018 roku na rynku dostępne są serie GoodWe ET i ES, pod którymi kryją się falowniki hybrydowe zaprojektowane specjalnie z myślą o stosowaniu razem z akumulatorami.

FALOWNIKI SUNGROW

sungrow-logo
Jeśli szukasz najlepszej jakości falowników, marka Sungrow to doskonały wybór. Sungrow to lider w branży inwerterów fotowoltaicznych i oferuje swoim klientom innowacyjne i niezawodne rozwiązania. W ofercie marki Sungrow znajdują się falowniki przeznaczone dla domów, firm oraz elektrowni fotowoltaicznych.

Sungrow oferuje szeroki wybór falowników o różnej mocy i funkcjonalności, dzięki czemu każdy klient znajdzie produkt idealny dla swoich potrzeb. Falowniki marki Sungrow charakteryzują się niezawodnością i długą żywotnością, a także wysoką efektywnością, co przekłada się na oszczędności energii i pieniędzy. W ofercie marki Sungrow znajdziesz zarówno falowniki jednofazowe, jak i trójfazowe, w tym falowniki hybrydowe, umożliwiające ładowanie baterii. Falowniki marki Sungrow charakteryzują się łatwością instalacji i obsługi, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla instalatorów i użytkowników.

Wszystkie falowniki marki Sungrow zostały zaprojektowane z myślą o ochronie środowiska, a ich produkcja odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Wszystkie modele falowników są zgodne z międzynarodowymi standardami i normami bezpieczeństwa.

ZAMAWIAJ ONLINE

Hurtownia
internetowa paneli fotowoltaicznych oraz falowników

Dzięki internetowej platformie możesz szybko i łatwo złożyć zamówienie na interesujący Cię asortyment. Znajdziesz tam również informacje o realizacji Twoich zamówień, faktury oraz pozostałe dokumenty takie jak karty katalogowe, deklaracje zgodności itp. Zapraszamy do korzystania!

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie dotyczące fotowoltaiki lub samego funkcjonowania G-Volt?
Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.
PolandGermanFrenchEnglish

Account details will be confirmed via email.