Fotowoltaika

Przeczytaj nasze najnowsze wiadomości. Porady, nowości i ciekawostki ze świata odnawialnych źródeł energii.

G-Volt Global Solar Energy

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się hurtowni w sektorze odnawialnych źródeł energii!

Każdego dnia dostarczamy komponenty do instalatorów oraz hurtowni z branży OZE na teranie całej Unii Europejskiej. Zostań naszym partnerem i wspierajmy się we wspólnym budowaniu ekologicznej przyszłości.

MODUŁY FOTOWOLTAICZNE
HYUNDAI

og

Panele fotowoltaiczne Hyundai to wysokiej jakości produkt marki Hyundai Energy Solutions, jednego z głównych podmiotów potężnej i cenionej na świecie firmy Hyundai Heavy Industries, założonej w 1972 roku. W naszej hurtowni oferujemy nowoczesne panele fotowoltaiczne Hyundai, wyróżniające się m.in. ponadprzeciętną odpornością na warunki atmosferyczne i korozję oraz 25-letnią gwarancją producenta.

MODUŁY FOTOWOLTAICZNE
JA SOLAR

JA Solar Holdings Co. Ltd. jest wiodącym światowym producentem wysokiej jakości produktów fotowoltaicznych z siedzibą w Szanghaju w Chinach. Od 2010 roku firma ta jest wiodącym producentem ogniw na świecie i ugruntowała swoją pozycję jako dostawca modułów tzw. Poziomu 1 (ang: Tier 1).

MODUŁY FOTOWOLTAICZNE
TRINA SOLAR

Oparte na wiodącej technologii wieloprzewodowej Trina Solar, panele Vertex wykorzystują 210-milimetrowy ogniw krzemowy, nieniszczące cięcie i technologie połączeń o wysokiej gęstości, które razem pozwalają osiągnąć moc wyjściową 670 W i wydajność modułu 21,6%. Dzięki niskiemu napięciu i wyższej mocy wyjściowej, nowa seria Vertex odblokowuje ogromny potencjał dalszego zmniejszania bilansu kosztów system.

MODUŁY FOTOWOLTAICZNE
JINKO SOLAR

Jinko Solar, uznawany za jednego z wiodących globalnych producentów paneli fotowoltaicznych, został założony w 2006 roku w Chinach. Firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokowydajnych modułów słonecznych, a jej produkty są znane z niezawodności, trwałości oraz wysokiej wydajności energetycznej. Jinko Solar obsługuje szeroki zakres klientów na całym świecie, oferując rozwiązania zarówno dla małych, domowych instalacji, jak i dużych projektów przemysłowych. Firma jest również znana ze swojego zaangażowania w badania i rozwój, stale wprowadzając innowacje, które poprawiają wydajność i zmniejszają koszty energii słonecznej. Jinko Solar została wielokrotnie nagradzona i uznana za jednego z liderów branży PV (fotowoltaicznej) ze względu na swoje osiągnięcia w dziedzinie technologii i zrównoważonego rozwoju.

FALOWNIKI SOLAREDGE

Falowniki fotowoltaiczne używane były głównie do przekształcania energii pozyskanej ze słońca w użyteczną energię elektryczną w domach, firmach i sieci. Ich rola ograniczała się do zarządzania wytwarzaniem energii przez poszczególne systemy fotowoltaiczne. Jednak firma SolarEdge dostrzegła potencjał, jaki mają falowniki w inteligentnym zarządzaniu energią, pomagając jednocześnie światu zdekarbonizować produkcję energii. Dążąc do poprawy sposobu, w jaki produkujemy i zużywamy energię, SolarEdge przewodzi wysiłkom na rzecz przekształcenia falownika fotowoltaicznego w inteligentne urządzenie do zarządzania energią.

FALOWNIKI SMA

Inwerter solarny to niezwykle istotny element każdej instalacji fotowoltaicznej. Przetwarza bowiem prąd stały na przemienny. Falownik zamienia energię z paneli fotowoltaicznych na taką, którą można wykorzystywać w domu czy przedsiębiorstwie. Jednym z liderów w branży przetwornic PV jest firma SMA. Inwertery solarne tego producenta wyróżniają się wysoką wydajnością, wytrzymałością oraz łatwym montażem i obsługą. SMA oferuje inwertery do paneli fotowoltaicznych transformatorowe i beztransformatorowe.

FALOWNIKI FRONIUS

Dzięki klasom mocy od 3,0 do 20,0 kW, trójfazowy beztransformatorowy falownik Fronius Symo jest idealnym urządzeniem do zastosowania w instalacji o każdej wielkości. Dzięki konstrukcji SuperFlex Design urządzenie Fronius Symo optymalnie nadaje się do dachów zakrzywionych lub dachów o zróżnicowanej budowie. Standardowe połączenie z siecią Internet za pośrednictwem interfejsu WLAN lub Ethernet oraz możliwość łatwej integracji komponentów innych firm czyni z urządzenia Fronius Symo jeden z najbardziej „komunikatywnych” falowników dostępnych na rynku. Dodatkowo złącze licznika umożliwia dynamiczne zarządzanie zasilaniem i przejrzystą wizualizację zużycia.

FALOWNIKI HUAWEI

Falownik Huawei to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, sprawność w działaniu i niezawodność, a także szeroka gama urządzeń, spośród których możemy wybrać odpowiednie dla naszej instalacji fotowoltaicznej. Różnorodność falowników Huawei sprawia, że możemy dopasowywać je zarówno do rozmaitych rozmiarów instalacji PV, co powoduje, że oferta tego producenta jest dosyć uniwersalna.

FALOWNIKI FOXESS

FoxESS Co., Ltd to producent falowników fotowoltaicznych i magazynów energii, należący do światowego potentata z listy Global Fortune 500 – Tsingshan Group, koncentrującej się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów do zastosowań w branży OZE. W Polsce marka dostępna jest od stycznia 2021 r. za pośrednictwem spółki FoxESS Polska Sp. z o.o. Dzięki niej na rodzimym rynku pojawiły się nowoczesne falowniki, gotowe do rozbudowy o magazyny energii.

FALOWNIKI GOODWE

goodwe-magazyny-energii
GoodWe jest wiodącą i strategicznie myślącą firmą, która koncentruje się na projektowaniu i produkcji falowników fotowoltaicznych oraz rozwiązań związanych z zasobnikami energii. W 2018 roku firma sprzedawała średnio 30 000 urządzeń miesięcznie. W ponad 100 krajach zainstalowano na dachach domów, w instalacjach komercyjnych i systemach magazynowania energii falowniki GoodWe o łącznej mocy 12 GW. Od 2018 roku na rynku dostępne są serie GoodWe ET i ES, pod którymi kryją się falowniki hybrydowe zaprojektowane specjalnie z myślą o stosowaniu razem z akumulatorami.

ZAMAWIAJ ONLINE

Hurtownia
internetowa paneli fotowoltaicznych oraz falowników

Dzięki internetowej platformie możesz szybko i łatwo złożyć zamówienie na interesujący Cię asortyment. Znajdziesz tam również informacje o realizacji Twoich zamówień, faktury oraz pozostałe dokumenty takie jak karty katalogowe, deklaracje zgodności itp. Zapraszamy do korzystania!

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie dotyczące fotowoltaiki lub samego funkcjonowania G-Volt?
Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.
PolandGermanFrenchEnglishCzech

Account details will be confirmed via email.