Ładowarki samochodowe

Przeczytaj nasze najnowsze wiadomości. Porady, nowości i ciekawostki ze świata odnawialnych źródeł energii.

ŁADOWARKI SAMOCHODOWE
ENEL X

To inteligentny, łatwy i szybki sposób na jednoczesne ładowanie dwóch pojazdów elektrycznych. Zapewniając do 22 kW AC w każdej wtyczce, jest idealny do prywatnych i publicznych instalacji. JuicePole jest przyszłościowy i kompatybilny ze wszystkimi modelami pojazdów elektrycznych dostępnymi w Europie.

ŁADOWARKI SAMOCHODOWE
GREEN CELL

gc
Wyposaż się w ładowarkę GC EV PowerBox i zamień swój garaż, przydomową przestrzeń czy parking biurowy w miejsce przyjazne użytkownikom EV / PHEV. Gniazdo ładowarki GC EV PowerBox to najpopularniejszy w Europie wtyk Type 2 (IEC 62196-2). Zapewnia to niezwykle szeroką kompatybilność z pojazdami elektrycznymi oraz hybrydami Plug-In. Nie trać czasu i ładuj swój samochód z maksymalną mocą nawet 22kW (zależy od wydajności instalacji elektrycznej).

ŁADOWARKI SAMOCHODOWE
FRONIUS WATTPILOT

Każdy, kto rozważa zakup samochodu elektrycznego lub jest już właścicielem takiego pojazdu, z pewnością zastanawia się nad idealną stacją ładowania. Ważnymi czynnikami są tutaj niezależność i niskie koszty. Inteligentne rozwiązanie w zakresie ładowania Fronius Wattpilot zapewnia oszczędne, elastyczne ładowanie, posiada również wiele innych, praktycznych zalet.

ŁADOWARKI SAMOCHODOWE
SMA

hurtownia-sma-fotowoltaika-falownik
Ładowarki SMA EV umożliwiają użytkownikom systemów PV inteligentne i zrównoważone ładowanie pojazdów elektrycznych. Ładowanie pojazdu elektrycznego energią słoneczną ogranicza koszty zakupu sieci do minimum. Niezależnie od tego, czy Twój system jest nowy, czy działa już od jakiegoś czasu. Ładowarka SMA EV jest bardzo elastyczna i kompatybilna ze wszystkimi standardowymi pojazdami elektrycznymi dzięki zamocowanemu na stałe kablowi ładującemu typu 2.

ŁADOWARKI SAMOCHODOWE
SOLAREDGE

Domowa ładowarka EV SolarEdge automatycznie wykorzystuje dostępną energię słoneczną do ładowania pojazdów elektrycznych, zapewniając Twoim klientom wygodę i swobodę szybkiego ładowania z domu przy użyciu czystszej, tańszej energii odnawialnej. A Ty skorzystasz na tym, że masz tylko jednego dostawcę i jedną gwarancję na swoje rozwiązania PV i EV. Łatwa do zainstalowania zarówno w systemach jedno- jak i trójfazowych, ładowarka EV bezproblemowo integruje się z ekosystemem SolarEdge Home, umożliwiając właścicielom domów kontrolę i optymalizację całej energii za pomocą aplikacji mySolarEdge.

ZAMAWIAJ ONLINE

Hurtownia
internetowa B2B

Dzięki internetowej platformie możesz szybko i łatwo złożyć zamówienie na interesujący Cię asortyment. Znajdziesz tam również informacje o realizacji Twoich zamówień, faktury oraz pozostałe dokumenty takie jak karty katalogowe, deklaracje zgodności itp. Zapraszamy do korzystania!

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie dotyczące fotowoltaiki lub samego funkcjonowania G-Volt?
Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.
PolandGermanFrenchEnglishCzech

Account details will be confirmed via email.