O nas

G-VOLT to przede wszystkim doświadczenie i zamiłowanie do odnawialnych źródeł energii.

KIM JESTEŚMY?

G-VOLT to jedna jedna z najszybciej rozwijających się hurtowni OZE w Europie. Działamy i wysyłamy towar do klientów z Europy z ponad 10 krajów. Działamy na rynku od 2018 roku i nieustannie poszerzamy ofertę o nowe produkty z zakresu odnawialnych źródeł energii.

U nas znajdziesz komponenty potrzebne do instalacji fotowoltaicznej, instalacji pompy ciepła, ładowarek samochodowych, magazynów energii, smart home. Wierzymy że odnawialne źródła energii to przyszłość i mamy nadzieję że będziemy tworzyć ją razem.
5
Lat na rynku
1500
Zadowolonych Klientów
01

Profesjonalne doradztwo

Zespół naszych doświadczonych specjalistów pomoże Ci przy wyborze najlepszego rozwiązania które sprosta nawet wymagającym Klientom.

02

Jakość

W celu utrzymania najwyższych standardów jakości G-VOLT stawia tylko i wyłącznie na produkty sprawdzonych i renomowanych dostawców.

03

Dostępność

Dzięki szerokiemu asortymentowi modułów fotowoltaicznych, inwerterów oraz pomp ciepła Twoi instalatorzy mogą pracować bez przestojów.

Zapoznaj się z pełną ofertą marki G-Volt Global Solar Energy

G-Volt Global Solar Energy

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się hurtowni w sektorze odnawialnych źródeł energii!

Każdego dnia dostarczamy komponenty do instalatorów oraz hurtowni z branży OZE na teranie całej Unii Europejskiej. Zostań naszym partnerem i wspierajmy się we wspólnym budowaniu ekologicznej przyszłości.

OFERTA
DLA INSTALATORÓW

Jeśli jesteś instalatorem i poszukujesz modułów fotowoltaicznych, inwerterów lub pomp ciepła to doskonale trafiłeś! Jesteśmy dystrybutorem sprawdzonych komponentów o wysokiej jakości. Skontaktuj się z nami lub sprawdź ofertę na platformie B2B.

ZAMAWIAJ ONLINE

Hurtownia paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła

Dzięki internetowej platformie możesz szybko i łatwo złożyć zamówienie na interesujący Cię asortyment. Znajdziesz tam również informacje o realizacji Twoich zamówień, faktury oraz pozostałe dokumenty takie jak karty katalogowe, deklaracje zgodności itp. Zapraszamy do korzystania!

KLIENCI G-VOLT

PolandGermanFrenchEnglishCzech

Account details will be confirmed via email.