Pompy ciepła

Dla domu.

G-VOLT

Oferta dla domu.

Dzięki G-VOLT otrzymasz pompę ciepła która została wykonana przez specjalistów którzy dostosowali swoje urządzenia z myślą o np. Polskich, zmiennych warunkach atmosferycznych. Pompy ciepła szczególnie dopasowane do naszych warunków pozwalają na pracę ze sprawnością nawet 500% Przekonujemy, że instalacja pompy ciepła to jedynie oszczędność w czasie i pieniądzach, a jest ona w zasięgu ręki każdego domu. Z opcją kredytowania i tak wysokimi dofinansowaniami nie tylko pozwala unikać opłata ale również rozpocząć oszczędzanie od zaraz!

POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła, co to takiego?

W dużym uproszczeniu pompę ciepła możemy porównać do dobrze wszystkim znanego urządzenia jakim jest lodówka. Z jedną drobną różnicą, lodówka pobiera ciepło ze środka i odprowadza je na zewnątrz, a pompa pobiera je z zewnątrz i wprowadza do środka budynku. Co lepsze! Sama w 75% korzysta z ekologicznych rozwiązań, a wraz z instalacją fotowoltaiczną w 100%!

POMPY CIEPŁA

Jak działa pompa ciepła?

W pierwszym systemie źródła ciepła krąży ciecz, często roztwór glikolu, a jego zadaniem jest pobieranie ciepła z otoczenia. Pompy posiadają również obieg w którym krąży gazowy czynnik chłodniczy. W wymienniku ciepła tzw. parowniku następuje przekazanie energii środowiska z pierwszego obiegu do czynnika chłodniczego. W przypadku powietrznych pomp ciepła to powietrze zewnętrzne które ogrzewa czynnik chłodniczy. Kolejnym elementem jest sprężarka zwiększająca ciśnienie i temperaturę pary czynnika chłodzącego. W innym wymienniku tzw. skraplaczu czynnik o podwyższonej temperaturze oddaje swoją energię wodzie ogrzewając ją. Po oddaniu energii następuje schłodzenie, skroplenie, rozprężenie, a następnie czynnik trafia ponownie do parownika.

Zobacz

Zalety stosowania pomp ciepła.

Oszczędność

Zacznij korzystać z jednego z najbardziej ekonomicznie uzasadnionych rozwiązań grzewczych!

Wygoda

Pompy ciepła to przyjemność w użytkowaniu, kto raz zaczął używać już nie będzie chciał wymienić!

Tańsza inwestycja

Niejednokrotnie są tańsze w inwestycji (całościowo) niż inwestycja w gaz paliwo stałe. Tutaj nie potrzeba wiele!

Niezależność

Przestań martwić się
ciągłymi podwyżkami, zainwestuj w swoje własne źródło ogrzewania!

Ekologia

Wraz z instalacją fotowoltaiczną zacznij korzystać w 100% z odnawialnych
źródeł energii.

Bezpieczeństwo

Pompy monoblok funkcjonują bez palnego paliwa w budynku. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.