O usłudze

Optymalizacja parametrów dystrybucji energii elektrycznej – Autorski pomysł dostosowania parametrów zrodził się z zapotrzebowania naszych klientów na wprowadzenie oszczędności bez konieczności zmiany dostawcy. Dzięki naszemu rozwiązaniu w kieszeniach przedsiębiorców zostaje nawet 50% kosztów ponoszonych za energię.
Kilka ważnych informacji które pomogą zrozumieć działanie usługi:

⦁ Umowa terminowa ze sprzedawcą energii pozostaje bez zmian. W przypadku umów kompleksowych dystrybutor i sprzedawca to ta sama firma.
⦁ Operator Systemu Dystrybucji (OSD) jest to firma z którą mają Państwo zawartą bezterminową umowę na dostarczanie energii. Firma świadcząca usługi dystrybucyjne również pozostaje bez zmian.
⦁ Stawki za dystrybucję co roku zatwierdza Urząd Regulacji Energii (URE) i są one dostępne w dokumencie Taryfy Operatora na stronie internetowej OSD.
⦁ Jeśli umowa ze sprzedawcą energii nie stanowi inaczej, to korekty możemy wprowadzić w dowolnym momencie.
Wprowadzenie oszczędności:
⦁ Na podstawie danych za energię przygotujemy dla Państwa plan korekt które możemy wprowadzić oraz szczegółowe wyliczenia przedstawiające korzyści.
⦁ Po złożeniu wniosków, OSD ma 30 dni na ich wdrożenie.
⦁ Dajemy gwarancję oszczędności przez co bierzemy pełną odpowiedzialność za wprowadzone korekty.
Klienci którzy skorzystali z tej usługi już oszczędzają !

Dlaczego my?

Nasze usługi i wykonawstwo świadczymy z należytą starannością, profesjonalizmem i ciągle poszerzamy nasze grono zadowolonych klientów. Nie tylko na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę o nowe, atrakcyjne produkty, ale również stale poszerzamy naszą wiedzę i kompetencje, aby nie tylko sprostać oczekiwaniom naszych klientów, a również w pełni zaspokoić ich potrzeby.

DOSTĘPNOŚĆ

Jesteśmy dla klientów zawsze dostępni i służymy pomocą w nagłych przypadkach

PROFESJONALNE DORADZTWO

Pomagamy przy wyborze najlepiej dostosowanego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

Oferujemy usługi tylko i wyłącznie spełniające aktualne standardy.

Zapytaj o spotkanie