O usłudze

Stacja elektroenergetyczna, w której następuje rozdzielanie energii elektrycznej przy różnych poziomach napięć, wyposażone w transformatory lub przekształtniki prądu przemiennego na stały i odwrotnie.
Firmy zaklasyfikowane jako przedsiębiorcy korzystający z niskiego napięcia ( taryfa C2x ) dzięki inwestycji w stację transformatorowa mogą liczyć na szybki zwrot. Operator Sieci Dystrybucji za pomocą swojej stacji przetwarza energie z linii przesyłowych  (wysokiego napięcia) na tzw. niskie napięcie i za tą usługę nalicza znacznie wyższe opłaty przesyłowe. Dzięki inwestycji we własną stację transformatorową będą Państwo pobierali energię bezpośrednio z linii wysokiego napięcia, dzięki temu jej przesył będzie zdecydowanie tańszy. O ile?? – Dla taryf: C21, C22a, C22b – oszczędność  przesyłu 1 MWh wynosi w zależności od rejonu od 105 zł/MWh do 125 zł/MWh.

Dlaczego my?

Nasze usługi i wykonawstwo świadczymy z należytą starannością, profesjonalizmem i ciągle poszerzamy nasze grono zadowolonych klientów. Nie tylko na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę o nowe, atrakcyjne produkty, ale również stale poszerzamy naszą wiedzę i kompetencje, aby nie tylko sprostać oczekiwaniom naszych klientów, a również w pełni zaspokoić ich potrzeby.

DOSTĘPNOŚĆ

Jesteśmy dla klientów zawsze dostępni i służymy pomocą w nagłych przypadkach

PROFESJONALNE DORADZTWO

Pomagamy przy wyborze najlepiej dostosowanego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

Oferujemy usługi tylko i wyłącznie spełniające aktualne standardy.

Zapytaj o spotkanie