Magazyny energii

Przeczytaj nasze najnowsze wiadomości. Porady, nowości i ciekawostki ze świata odnawialnych źródeł energii.

G-Volt Global Solar Energy

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się hurtowni w sektorze odnawialnych źródeł energii!

Każdego dnia dostarczamy komponenty do instalatorów oraz hurtowni z branży OZE na teranie całej Unii Europejskiej. Zostań naszym partnerem i wspierajmy się we wspólnym budowaniu ekologicznej przyszłości.

MAGAZYNY ENERGII
PYLONTECH FORCE

Force L2 to system do przechowywania energii oparty o akumulatory litowo-jonowe o napięciu 48 V DC i jest to jeden z najnowszych produktów do magazynowania energii opracowanych i wyprodukowanych przez Pylontech.
Może być używany tam, gdzie trzeba zapewnić ciągłość energii zasilania różnych typów urządzeń i systemów. Force L2 jest szczególnie odpowiedni do zastosowań w systemach wymagających dużej mocy, ograniczonej przestrzeni montażowej, ograniczonym obciążeniu montażowym i długim cykl życia baterii. System Force L2 14.2 kWh składa się z 4 modułów baterii FL4874M i modułu BMS.

MAGAZYNY ENERGII
HUAWEI LUNA

Inteligentna bateria Huawei LUNA do zastosowań domowych wykorzystuje ogniwa litowo-żelazowo-fosfaronowe w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Każdy z dwóch modułów banku energii ma wbudowany optymalizator i zarządza niezależnie ładowaniem i rozładowaniem. Stare i nowe moduły banków energii mogą być używane razem, w pełni wykorzystując potencjał każdego z nich. Budowa modułowa umożliwia elastyczne rozszerzanie mocy aż do 30kWh.

MAGAZYNY ENERGII
GOODWE LYNX

goodwe-magazyny-energii
Wysokonapięciowe baterie Lynx Home Serii F stanowią idealne uzupełnienie i zarazem najważniejszy element kompleksowego rozwiązania do magazynowania energii GoodWe, umożliwiają zdalne monitorowanie całego systemu za pomocą tylko jednej aplikacji. Baterie te oferują szeroki zakres pojemności od 6,6kWh do 16,4kWh. Dzięki temu zapewniają wszechstronne możliwości magazynowania energii.

MAGAZYNY ENERGII
SOLAREDGE ENERGY BANK

Zapewnij zasilanie awaryjne, kiedy i gdzie jest ono najbardziej potrzebne, dzięki naszej wysoce wydajnej domowej baterii SolarEdge — High Voltage. Przechowując nadmiar energii słonecznej w akumulatorze, właściciele domów mogą oszczędzać energię na noce, pochmurne dni i okresy szczytowego zapotrzebowania, potencjalnie obniżając rachunki za energię elektryczną. Mogą również korzystać z zasilania awaryjnego* podczas awarii sieci, aby zminimalizować wpływ na ich codzienną rutynę.

ZAMAWIAJ ONLINE

Hurtownia
internetowa B2B

Dzięki internetowej platformie możesz szybko i łatwo złożyć zamówienie na interesujący Cię asortyment. Znajdziesz tam również informacje o realizacji Twoich zamówień, faktury oraz pozostałe dokumenty takie jak karty katalogowe, deklaracje zgodności itp. Zapraszamy do korzystania!

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie dotyczące fotowoltaiki lub samego funkcjonowania G-Volt?
Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.
PolandGermanFrenchEnglishCzech

Account details will be confirmed via email.