Pompy ciepła

Przeczytaj nasze najnowsze wiadomości. Porady, nowości i ciekawostki ze świata odnawialnych źródeł energii.

G-Volt Global Solar Energy

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się hurtowni w sektorze odnawialnych źródeł energii!

Każdego dnia dostarczamy komponenty do instalatorów oraz hurtowni z branży OZE na teranie całej Unii Europejskiej. Zostań naszym partnerem i wspierajmy się we wspólnym budowaniu ekologicznej przyszłości.

POMPY CIEPŁA KAISAI

kaisai-gvolt
Dzięki nowoczesnej technologii, pompy ciepła powietrze-woda KAISAI pracują w bardzo szerokim zakresie temperatury zewnętrznej oraz osiągają wysokie parametry temperatury systemu grzewczego lub ciepłej wody użytkowej. Brak emisji szkodliwych substancji do otoczenia, bezpieczeństwo użytkowania oraz bezobsługowość czynią pompy ciepła KAISAI idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto buduje dom lub i wymienia lub modernizuje istniejące źródło ciepła.

POMPY CIEPŁA HAIER

Haier_logo.svg
Nowoczesne rozwiązanie jakim są pompy ciepła marki HAIER są w stanie współpracować z różnymi odbiornikami ciepła. Najlepszym odbiornikiem będzie ogrzewanie podłogowe, które zagwarantuje niskie zużycie energii elektrycznej – czyli wysoką efektywność urządzenia.

POMPY CIEPŁA HEIKO

heiko-pompy
Są to energooszczędne urządzenia, które pobierają energię z powietrza i wykorzystują ją do ogrzewania lub chłodzenia budynku oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Znajdują one zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych jak i w budownictwie komercyjnym. Pompy ciepła Heiko to nowoczesne urządzenia, które gwarantują wydajną, bezpieczną i bezobsługową pracę.

BUFOR BEZ WĘŻOWNICY
OEM BLACK V2 (200l, 300l)

logo-OEM-ENERGY-PNG
Zbiornik akumulacyjny bez wężownic wykonany jako nieemaliowany (czarny). Jest to zasobnik wody (bufor) z przeznaczeniem na zdemineralizowaną wodę kotłową. Zbiornik posiada twardą izolację cieplną oraz estetyczną obudowę typu skay w kolorze szarym.

ZBIORNIK CWU 221G OEM
Z PODWÓJNĄ WĘŻOWNICĄ (200l, 300l)

logo-OEM-ENERGY-PNG

ZAMAWIAJ ONLINE

Hurtownia
internetowa paneli fotowoltaicznych oraz falowników

Dzięki internetowej platformie możesz szybko i łatwo złożyć zamówienie na interesujący Cię asortyment. Znajdziesz tam również informacje o realizacji Twoich zamówień, faktury oraz pozostałe dokumenty takie jak karty katalogowe, deklaracje zgodności itp. Zapraszamy do korzystania!

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie dotyczące fotowoltaiki lub samego funkcjonowania G-Volt?
Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.
PolandGermanFrenchEnglishCzech

Account details will be confirmed via email.