Fox Team – Program lojalnościowy dla instalatorów falowników FoxESS i pomp ciepła FoxAIR

Firma FoxESS, która szybko zdobyła uznanie ze względu na wysoką jakość swoich produktów oraz innowacyjne podejście do obsługi klientów. Jej urządzenia są cenione za solidność wykonania, niezawodność i dostępność, a także za otwartość wobec instalatorów i użytkowników. Dzięki tym cechom marka FoxESS stała się rozpoznawalna na rynku, zyskując nowych zwolenników i zdobywając popularność.

Pod marką FOX TEAM założono program lojalnościowy, gdzie gromadzeni są najlepsi instalatorzy fotowoltaiki, którzy wybierają falowniki FoxESS ze względu na ich jakość i niezawodność. Dołączając do elitarnej grupy ekspertów, instalatorzy stają się członkami prestiżowego grona fachowców w Polsce. Ci, którzy wykonują instalacje zgodnie z wysokimi standardami, otrzymują dodatkowe korzyści. To inicjatywa bez precedensu w polskiej branży.

Na instalatorów, którzy dołączą do programu FOX TEAM i będą regularnie dodawać zdjęcia poprawnie uruchomionych i zaakceptowanych przez dział techniczny instalacji z falownikami FoxESS czekają zarówno unikatowe, obrandowane i praktyczne nagrody, jak również wyróżnienia w postaci poziomów zaawansowania od Brązowego po Platynowy, z którymi wiążą się kolejne korzyści.

FOX TEAM to unikatowy program lojalnościowy, będący jednocześnie nowoczesnym narzędziem do zarządzania instalacjami, który pozwala odejść od problematycznego prowadzenia papierowej dokumentacji, zagubionych gwarancji i certyfikatów, a także rozproszenia informacji, co skutkuje w praktyce często wydłużeniem pracy serwisu i tym samym montażu pomp ciepła.

Program FOX TEAM umożliwia pełne zarządzanie procesem szkoleń i instalacji pomp ciepła zgodnie z wytycznymi instalacyjnymi, minimalizując wspomniane ryzyko.

W aplikacji FOX TEAM, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, instalator ma zawsze dostęp do pełnej historii instalacji pomp ciepła FoxAIR wraz z dokumentacją zdjęciową, zdarzeniami i uprawnieniami poszczególnych ekip instalatorskich.

Wyróżniającymi zaletami programu FOX TEAM jest możliwość generowania, wglądu i szybkiego pobrania bezpłatnego 5-letniego certyfikatu ubezpieczenia ALL RISKS dla wszystkich pomp ciepła FoxAIR, karty gwarancyjnej oraz pełnej informacji o czynnościach dokonanych dla danego urządzenia.

Dane instalacji, klientów i instalatorów są umieszczone w zabezpieczonej „chmurze”, co gwarantuje bezpieczeństwo danych, a także dwustronną komunikację bezpośrednio z serwisem producenta.

 Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy, że na sukces każdej marki na rynku fotowoltaiki wpływają głównie opinie instalatorów na temat solidności wykonania urządzeń, szybkości montażu, a także łatwej obsługi i wsparcia technicznego na każdym etapie instalacji i pracy urządzenia. Program lojalnościowy FOX TEAM jest formą uznania dla najlepszych instalatorów, którzy dostrzegają jakość oraz wartość dodaną jaką niosą za sobą nasze falowniki. To z nimi chcemy budować FOX TEAM, wspierać i nagradzać najlepszych i tym samym podziękować za wybór jakości falowników FoxESS – mówi Tomasz Walczyk, Country Manager FoxESS Polska.

Jakie korzyści czekają na instalatorów, którzy dołączą do FOX TEAM?

  • już 5 zaakceptowanych falowników pozwala na uzyskanie rangi i nagród, a 20 falowników to przedłużenie gwarancji do 13 lat!
  • 5 zaakceptowanych pomp ciepła pozwala na uzyskanie rangi i nagród, a kolejne aktywności w FOX TEAM to dodatkowe bonusy
  • Na podwójnych członków FOX TEAM czyli instalatorów PV FoxESS i pomp ciepła FoxAIR czekają VIP’owskie bonusy, takie jak darmowe przeglądy pomp ciepła, certyfikaty FOX TEAM VIP potwierdzające najwyższe umiejętności, obrandowane gadżety i uzyskiwanie poziomów zaawansowania, nagród oraz rang!
To nie wszystko!

FOX TEAM rozbudowany o nowe funkcjonalności dotyczące pomp ciepła FoxAIR umożliwia:

  • łatwe i szybkie procesy zapisywania na szkolenia z pomp ciepła
  • pełną dokumentację dla klienta, w tym wystawianie karty gwarancyjnej, certyfikatu potwierdzającego ubezpieczenie ALL RISKS i innych dokumentów
  • pełną dokumentację dla instalatora i Autoryzowanych Partnerów Serwisowych
  • uzyskiwania uprawnień, prowadzenia bazy uruchomień oraz planowanie prac ekip
  • zdobywanie rang, otrzymywanie obrandowanych gadżetów oraz wystawianie certyfikatów dla najlepszych instalatorów
  • dostęp do konta z dowolnego miejsca i o dowolnej porze dzięki przechowywaniu bazy danych w zabezpieczonej chmurze

i wiele innych!

Jak dołączyć do programu FOX TEAM?

Wystarczy pobrać aplikację mobilną na smartphone (iOS, Android) i zarejestrować się, dzięki temu szybko dołączymy do grona Profesjonalnych Instalatorów FOX TEAM i będziemy mogli korzystać z przywilejów członkostwa! 

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację FOX TEAM na system Android lub iOS

1623309006.0137